BAST CZ – výroba a montáž ploché střechy a vazníků

logo-web-cerna

Služby

Jaké nabízíme služby?

Ploché střechy

Řada současných především administrativních a provozních budov i jejich návrhů disponuje plochou střechou. Ploché střechy jsou totiž úsporné co do prostoru a jednoduché pro údržbu. Je však nutné je udělat dobře. Naše společnost nabízí jejich výstavbu či opravy a zajištění spolehlivé hydroizolace pomocí moderních technologických řešení. Proto jsou naše ploché střechy zárukou kvality a suchých stěn bez pronikající vlhkosti.

Příhradové vazníky a střešní krytiny

Naše společnost vyrábí a dodává stavebním firmám i jednotlivcům příhradové vazníky a střešní krytiny pro všechny typy střech. V případě zájmu zajišťujeme nejen jejich výrobu, ale také jejich montáž po celé České republice. Všechny naše příhradové vazníky vyrábíme s ohledem na koncového spotřebitele i řemeslníky. Proto jsou naše dřevěné vazníky uzpůsobeny tak, aby jejich montáž byla snadná, rychlá a zároveň spolehlivá. Střecha od nás to je jistota, která vás nezklame.

Dřevěná výroba a řezivo

Umíme pracovat se dřevem, proto jednotlivcům i soukromým stavebním firmám nabízíme rovněž prodej opracovaného dřeva především pro stavební účely. Dodáváme nejen kvalitní a na míru zpracované řezivo, ale pro naše zákazníky provádíme také impregnaci dřeva a jeho další úpravy. Proto je zboží od nás rovnou připraveno k použití.